Jak řešit dluhy firmy ?
Jak řešit dluhy firmy ? Řešením může být její prodej za účelem likvidace. Likvidace zadlužené firmy/společnosti je proces, při kterém dojde k ukončení veškeré činnosti firmy. Výsledkem likvidace je ukončení všech smluvních a obchodních vztahů, prodej aktiv a vypořádání závazků i pohledávek. Pokud jsou splněny uvedené podmínky, dojde k výmazu společnosti z obchodního rejstříku.
V případě nevypořádaných závazků, společnost nelze zlikvidovat a vymazat z OR.
Navíc, v případech, kdy likvidátor společnosti zjistí, že aktiva firmy nestačí pro úhradu závazků, pak je povinen podat návrh na insolvenci. Velkou výhodou pro Vás je to, že tento návrh (ne dříve nežli 8 – 12 měsíců po převodu společnosti) podává náš likvidátor, který byl do společnosti jmenován novým vlastníkem.
Převzetí zadlužené firmy.
Rychle, diskrétně a levně. S kompletním právním a notářským servisem. Se změnou sídla i statutárních orgánů. S garancí kompletního převzetí funkce jednatele velmi podrobným předávacím protokolem. S přistoupením k závazkům společnosti. Čím déle budete statutárním orgánem či společníkem u takové společnosti, tím více se zvyšuje riziko trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Včasný prodej zadlužené firmy podstatně minimalizuje rizika statutárních orgánů a přenáší všechny starosti a problémy na nové majitele a statutáry. Odkup je legální, elegantní, rychlé a bezpečné řešení Vašich aktuálních problémů. Je to vcelku elegantní řešení, jak řešit dluhy firmy.
Zprostředkujeme převzetí Vaší firmy v jakémkoli stavu
do 24 hodin !
A následnou likvidaci převzaté společnosti.
Jak řešit dluhy firmy ?
První krok
Okamžité převzetí zadlužené firmy.
Obraťte se na nás a my buď odkoupíme Vaši společnost za účelem její následné likvidace, nebo pomůžeme s její prodejem. Celou transakci jsme schopni zrealizovat do 24 hodin.
Zásadní změny
Změna názvu, sídla, statutárních orgánů.
V rámci služby odkup zadlužené společnosti zajistíme kompletní právní a notářský servis, převedeme sídlo i statutární orgány. Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci.
Další postup
Jmenování likvidátora a profesionální likvidace.
Rozhodnutí valné hromady o vstupu společnosti do likvidace ve formě notářského zápisu. Jmenování likvidátora + jeho zápis do obchodního rejstříku, oznámení o vstupu společnosti do likvidace + zveřejnění v obchodním věstníku. Poté začne likvidátor konat s ohledem na Vaše zájmy.
Co vše Vám garantujeme ?
- převzetí odpovědnosti za firmu
- převod obchodních podílů
- změna jednatele
- protokolární převzetí účetnictví v jakémkoliv stavu
- vypracování veškeré potřebné dokumentace
- podání změn na obchodní rejstřík
- správa firmy, krizové řízení
- následné jednání s úřady, věřiteli
- garance nejnižší ceny
Jak řešit dluhy firmy ?
Důležitým prvkem jak řešit dluhy firmy je čas. A také detaily. Dbáme na detaily. Na nich záleží nejvíce.
Čas je zásadním faktorem v řešení každé situace ! Vaše starosti a povinnosti budou od zítra na nás. Získejte čas, nadhled a čistou hlavu. Kompletní právní odpovědnost poneseme my. Veškeré smlouvy o převodu vyřídíme v ceně. Máte-li Vy nebo váš právník svou představu jak „papírově“ převod firmy uskutečnit, rádi vám vyjdeme vstříc. Nedokončené zakázky nebo jakékoliv další činnosti společně dotáhneme i po převzetí firmy. Máme velmi bohaté zkušenosti a proto Vám můžeme garantovat nejlepší cenu na trhu.
Jak řešit dluhy firmy ?
KOMUNIKACE S VĚŘITELI, ÚŘADY, ZAMĚSTNANCI ČI DODAVATELI SE NESMÍ PODCENIT A ZASTAVIT
Bezprostředně, v přiměřené době po zápisu v případě přímého zápisu u notáře, či v období čekání na zápis při podání návrhu na rejstříkový soud, spolu dáme dohromady seznam s kontakty na všechny věřitele a dlužníky, se kterými nový jednatel začíná ihned komunikovat a informuje je o změnách ve společnosti.
Související články
Evidence skutečných majitelů
Evidence skutečných majitelů Co je evidence skutečných majitelů Evidence skutečných majitelů (dále také „evidence“) je informačním systémem veřejné správy, je vedena v elektronické podobě příslušnými soudy. Informační systém je centrálně spravován Ministerstvem...
Chyby majitele firmy.
Chyby majitele firmy. Nejčastější chyby majitele firmy. Polovinu problémových podniků řídí jejich vlastníci. Najatý manažer by obstál lépe. Spouštěčem existenčních problémů společností jsou v padesáti procentech případů investice. Druhým nejčastějším důvodem jsou...
Krizový manažer
Krizový manažer Krizový manažer a jeho služby Krizový manažer. K čemu vlastně je ? Krize nás učí, jak si znovu rozpomenout, co vlastně chceme a kam jdeme, uvědomit si, co už nepotřebujeme a co je pro nás doopravdy cenné. Krizové řízení nám může hodně pomoci.U malých...
Partneři.