HotLine : +420 704 420 177

konecfirmy@konecfirmy.cz

Článek z rubriky : Pomoc pro firmy

Jak se zbavit zadlužené firmy

Autor : Konec firmy
Zveřejněno dne : Zář 23, 2020

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

Hledáte způsob jak se zbavit zadlužené firmy ?

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

  • Má vaše firma problémy ?
  • Drtí vás závazky a neustálé telefonáty věřitelů ?
  • Zaznamenali jste v poslední době prudký pokles zisků ?
Vaši firmu převezmeme se všemi závazky a pohledávkami do 24 hodin !!! Řešením je převod takové firmy na jinou osobu.​ S garancí převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem a jednatelem.

Legálnost postupu

Důsledně respektujeme zákony. Nebudete mít problém s legálností uskutečněného prodeje společnosti. Věřitelé nebudou mít šanci zneplatnit transakci.

Diskrétnost služby

Ve všech fázích prodeje firmy Vám garantujeme plnou diskrétnost a nešíření informací bez Vašeho souhlasu.

Rychlost a cena

Od první schůzky až po samotný převod společnosti a zápis změn do obchodního rejstříku nemusí uplynout ani 7 dnů. Tak rychle jsme pro Vás schopni vše vyřešit.

Komplexní servis

Poskytneme Vám plný komplex služeb od předběžných konzultací, analýzy právní a ekonomické situace, až po vypořádání transakce a převzetí společnosti kupujícím.

Naše firma disponuje letitými zkušenostmi na poli odkupu společností, a proto Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. S námi však získáte mnohem víc než výhodnou cenu. Dostanete příležitost znovu se bez starostí nadechnout a začít znovu, protože právní odpovědnost bude od podpisu smlouvy na nás!

Celý proces převzetí zadlužené společnosti je legální, rychlý a hlavně diskrétní.

V rámci služby odkup zadlužené společnosti zajistíme kompletní právní a notářský servis, převedeme sídlo i statutární orgány. Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci. Celý proces odkupu zadlužené společnosti je legální, rychlý a hlavně diskrétní. Včasný prodej společnosti dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Už jen z tohoto důvodu by se s tímto krokem nemělo moc otálet.

Vaši firmu převezmeme se všemi závazky a pohledávkami
do 24 hodin !!!

Autor

Konec firmy

Máme více než 20 let zkušeností s odkupem a prodejem podílů v obchodních společnostech a s transformacemi firem. Za tuto dobu jsme pomohli významnému množství podnikatelů s prodejem, transformací, revitalizací či likvidací jejich firmy.