KONEC FIRMY. Řešení Vašich problémů.

Konec firmy. Vám nabízí jednoduché, levné a legální řešení problémů se zadluženou firmou.

Převezmeme
IHNED Vaši firmu
v jakémkoli stavu
do 24 hodin !!!

Konec firmy Vám nabízí jednoduché, levné a legální řešení problémů se zadluženou firmou.
S garancí převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem a jednatelem.

Odkup / prodej / převod, či převzetí firmy, společnosti s.r.o., nebo a.s. je nejrychlejší a nejlevnější způsob ukončení podnikání.

Konec firmy

Cena od 14.900,- Kč

Konec firmy - přehled řešení

Další služby
Jak se zbavit zadlužené firmy ?
Řešením je převod zadlužené firmy.
Zjistěte více
Odkup zadlužené firmy.
Čas je důležitým faktorem pro prodej zadlužené firmy.
Zjistěte více
Prodej zadlužené společnosti.
Prodejte svou zadluženou firmu včas !!!
Zjistěte více
Převod firmy.
Podívejte se, jak probíhá prodej / převod zadlužené společnosti.
Zjistěte více
Previous
Next

Kontakt - převod firmy

Takto nás můžete kontaktovat

Konec firmy - rozsah služeb

Rozsah služeb

Služby pro podnikatele a firmy nabízíme jako ucelený komplex.

Jsme schopni pro naše klienty nabídnout, či s renomovanými kancelářemi zajistit i další služby, bez kterých se jakékoli podnikání dnes již neobejde. Vše u nás máte na jednom místě, v jedné kanceláři, s manažerem, který se bude starat komplexně o Vaši firmu. Můžeme Vám nabídnout exkluzivní sídlo pro Vaši již fungující společnosti za bezkonkurenční ceny včetně služeb asistenta(ky), dovedeme pro Vás založit firmu na míru, s majetkovou strukturou, jaká Vám bude vyhovovat a to levněji, než kdyby jste kupovali ready made společnost. Dokážeme Vám zajistit odborný účetní a daňový servis, nebo právní poradenství.

KONEC FIRMY - zásady přístupu

Legálnost postupu

Důsledně respektujeme zákony. Nebudete mít problém s legálností uskutečněného prodeje společnosti. Věřitelé nebudou mít šanci zneplatnit transakci.

Diskrétnost služby

Ve všech fázích prodeje firmy Vám garantujeme plnou diskrétnost a nešíření informací bez Vašeho souhlasu.

Rychlost řešení

Od první schůzky až po samotný převod společnosti a zápis změn do obchodního rejstříku nemusí uplynout ani 7 dnů. Tak rychle jsme pro Vás schopni vše vyřešit.

Komplexní servis

Poskytneme Vám plný komplex služeb od předběžných konzultací, analýzy právní a ekonomické situace, až po vypořádání transakce a převzetí společnosti kupujícím.

Konec firmy - články ze serveru Konec firmy.

Články ze serveru Konec firmy

Podívejte se na náš blog. Zkuste prozkoumat články, nebo se podívat na naše stránky zabývající-se problematikou, která Vás trápí. Nebo nám klidně pošlete Vaše telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat, sejdeme se, vše v klidu probereme a zkusíme zjistit, jestli Vám bude vyhovovat některé z námi navrhovaných řešení. Vše s garancí maximální diskrétnosti prodiskutujeme osobně.

Konec firmy -partneři projektu

Partneři projektu Konec firmy

Konec firmy - pomoc firmám

Pomoc firmám.

Likvidace firem. Odkup zadlužené firmy. Jak se zbavit zadlužené firmy. Převzetí společnosti. Prodej zadlužených firem. Krizové řízení. Pomoc firmám je nablízku a my Vám dokážeme nabídnout služby na míru.
Nechce se vám již podnikat? Rádi byste si konečně užívali zaslouženého volna? Nebo nemáte svou firmu v rodině komu předat? Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji své podnikání ukončit?

Nebo se chcete zbavit své neaktivní firmy, protože nevyvíjí žádnou ekonomickou činnost? Jste již unaveni z neustálých problémů spojených s podnikáním? Dochází Vám již energie na další boj s větrnými mlýny v podobě státních institucí?

Ať už vás vedou k myšlence na ukončení podnikání jakékoliv osobní, zdravotní či profesní důvody, je důležité promyslet, jakým způsobem své podnikání uzavřít.

Česká legislativa umožňuje v zásadě dvě různá řešení: buď půjdete cestou likvidace společnosti pod taktovkou likvidátora, nebo svou firmu prodáte ve spolupráci s profesionálním zprostředkovatelem.

Oba tyto způsoby vaši firmu dovedou ke zdánlivě stejnému konci, ale rozdíly jsou mezi nimi z finančního hlediska velmi zásadní. V následujících řádcích se dozvíte, jak se Vám může při špatném výběru konec podnikání zkomplikovat a prodražit.

Plusy:

odkup a prodej je možný i v případě zadlužených společností
jde o nejrychlejší způsob ukončení podnikání
jednatel přestává nést odpovědnost za společnost
revitalizace nebo likvidace je zcela v režii nového nabyvatele

Čas je důležitým faktorem pro prodej zadlužené firmy

Čas je důležitým faktorem. Hraje ve Váš neprospěch. Nemá smysl na nic čekat. Protože z úhlu pohledu věřitele je neplatící a nekomunikující dlužník ten první na řadě pro předání pohledávky k soudnímu vymáhání. Nebo hůře k podání insolvenčního návrhu.

Zadlužená firma však automaticky neznamená firmu, jejíž osud byl v důsledku zadlužení již definitivně zpečetěn. Naopak. I takovou firmu lze při zvolení vhodných kroků přivést k ozdravení.

Základním krokem by mělo být vždy provedení vnitřního auditu firmy. Jeho výstupem musí být zjištění míry zadluženosti firmy a ideálně i pojmenování důvodů zadluženosti. Podle míry zadluženosti firmy je pak třeba zvolit nejvhodnější řešení, které povede k ozdravení a záchraně existence firmy.

Pokud již není možné firmu zachránit, potom je třeba zvolit takové řešení, které alespoň minimalizuje dopady platební neschopnosti zadlužené firmy. Hlavně do majetkové sféry vlastníků či statutárních orgánů této firmy. Protože tyto osoby mohou v konkrétním případě ručit za závazky zadlužené firmy celým svým majetkem.

Zanechte údaje budeme vás kontaktovat

* Osobní údaje zpracováváme v souladu s obecným nařízením EU 2006/679. Informace o způsobu zpracování osobních údajů Vám rádi poskytneme na vyžádání.