Likvidace.

Likvidace.Konec firmy Vám nabízí jednoduché, levné a legální řešení problémů se zadluženou firmou.
S garancí převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem a jednatelem.

Zlikvidujeme Vaši firmu.
Převezmeme firmu
v likvidaci
a tu dokončíme.

Převezmeme Vaši společnost a sami dáme do likvidace. Veškeré  povinnosti učiníme dle platných právních předpisů a Vy se budete moci plně věnovat novému podnikání bez zátěží z minulosti. Likvidace firmy je legální řešení problémů se zadluženou firmou.

Cena od 14.900,- Kč

varianty

Varianty likvidace společnosti

Likvidace novým vlastníkem

Prodej společnosti za účelem jejího řízeného zlikvidování novým vlastníkem je skvělou a legální alternativou k většinou časově, procesně i finančně náročnějšímu ukončení činnosti firmy. Vyhnete se tím v budoucnu mnoha povinnostem, které by Vám jinak jako vlastníkovi firmy a jednateli zůstaly.

Prodej společnosti je proces více flexibilní, a hlavně výrazně snadnější a levnější než klasické ukončení činnosti firmy. Uskutečňuje se převodem podílů. Na nabyvatele tedy přechází jak majetek, tak i dluhy společnosti. Věřitelé se tak svých pohledávek mohou domáhat nadále vůči společnosti, likvidátorovi a osobám, které společnost koupily.
Je to nejpopulárnější, spolehlivý a rychlý způsob, díky kterému lze ušetřit čas, peníze a zbavit se starosti i odpovědnosti spojených s průběhem likvidačního řízení firmy.

Řízená likvidace firmy je tím nejrychlejším způsobem, jak legálně ukončit podnikání na zadlužené firmě. Zbaví Vás starostí a povinností.

Klasická likvidace firmy

Z řad našich profesionálních likvidátorů jmenujeme do Vaší společnosti likvidátora, který ihned začne konat. Nevyhnete se ale větší finanční náročnosti celého procesu a budete v “první řadě” veškeré odpovědnosti a povinné spolupráce. Zvažte, zdali nevyužijete variantu převodu firmy a řízené likvidace novým vlastníkem.

V případě, že potřebujete klasickou službu likvidace firmy, která není zadlužena a je schopna vyrovnat své závazky po zpeněžení majetku, pak Vám naše firma poskytne plný komplex služeb likvidace firmy, od návrhu profesionálního likvidátora až po výmaz společnosti z obchodního rejstříku.

Jestliže je však Vaše firma PŘEDLUŽENÁ, nabízíme Vám variantu odkupu společnosti a následné řízené likvidace novým vlastníkem společnosti. Veškeré povinnosti, které by Vás čekaly bude plnit on.

Konec firmy - rady a poznatky

Profesionální služby likvidace společnosti

Dostala se Vaše firma  do tak velikých problémů, že již není možné dále pokračovat v podnikání ?  Zrušení společnosti formou řízené likvidace firmy  je seriózní a zákonný způsob ukončení veškerých aktivit společnosti. Likvidací se rozumí souhrn ekonomických a právních kroků, které směřují k ukončení aktivit firmy a celého podnikání. Výsledkem úspěšné likvidace je, že společnost nemá majetek ani závazky a je řádně vymazána z Obchodního rejstříku. Převezmeme Vaši společnost a sami ji pak budeme likvidovat. Veškeré  povinnosti učiníme dle platných právních předpisů a Vy se budete moci plně věnovat novému podnikání bez zátěží z minulosti Úřední martýrium spojené s řízenou likvidací firmy absolvujeme za Vás, odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces zabere v méně komplikovaných případech 6-8 měsíců.

Zrušení společnosti likvidací je seriozní a zákonný způsob ukončení veškerých aktivit společnosti. Likvidací se rozumí souhrn ekonomických a právních kroků, které směřují k ukončení aktivit firmy a celého podnikání. Výsledkem úspěšné likvidace je, že společnost nemá majetek ani závazky a je řádně vymazána z Obchodního rejstříku.

Úřední martýrium spojené s likvidací společnosti absolvujeme za Vás, odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces zabere v méně komplikovaných případech 6-8 měsíců.

Kontakt - likvidace

Takto nás můžete kontaktovat

jak probíhají služby

Jak probíhají služby likvidátora
  1. okamžitě přebereme veškerý dohled, veškeré starosti a povinnosti, které je třeba plnit v souvislosti s likvidačním
    procesem.
  2. jmenujeme likvidátora (v případě zájmu poskytneme profesionálního likvidátora)
  3. provedeme všechny změny v Obchodním rejstříku a Obchodním věstníku
  4. zajistíme potřebné deregistrace a stanoviska orgánů státní správy
  5. s daňovými poradci můžeme likvidaci vyřídit komplexně i po daňové a účetní stránce vč. všech výkazů
  6. zajistíme výmaz společnosti z Obchodního rejstříku
  7. proces provádíme důkladně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik

Home. Konec firmy - přehled řešení

Další služby
Jak se zbavit zadlužené firmy ?
Řešením je převod zadlužené firmy.
Zjistěte více
Odkup zadlužené firmy.
Čas je důležitým faktorem pro prodej zadlužené firmy.
Zjistěte více
Prodej zadlužené společnosti.
Prodejte svou zadluženou firmu včas !!!
Zjistěte více
Převod firmy.
Podívejte se, jak probíhá prodej / převod zadlužené společnosti.
Zjistěte více
Previous
Next

Likvidace. Partneři projektu

Partneři projektu Konec firmy
Scroll to Top

Zanechte údaje budeme vás kontaktovat

* Osobní údaje zpracováváme v souladu s obecným nařízením EU 2006/679. Informace o způsobu zpracování osobních údajů Vám rádi poskytneme na vyžádání.