HotLine : +420 704 420 177

konecfirmy@konecfirmy.cz

Likvidace firmy

Likvidace firmy.
Nabízíme Vám jednoduché, levné a legální řešení problémů se zadluženou firmou.
S garancí převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem, jednatelem a LIKVIDÁTOREM..

Nabídka

Dostala se Vaše firma  do tak velikých problémů, že již není možné dále pokračovat v podnikání ?

Převezmeme firmu která již je „v likvidaci“ a tu dokončíme.

 • Převzetí odpovědnosti za firmu
 • Převod obchodních podílů
 • Změna jednatele, sídla, názvu a LIKVIDÁTORA
 • Následné jednání s úřady, věřiteli

Zlikvidujeme Vaši firmu.

Převezmeme Vaši společnost a sami ji dáme do likvidace.

Veškeré povinnosti učiníme dle platných právních předpisů a Vy se budete moci plně věnovat novému podnikání bez zátěží z minulosti. Likvidace firmy je legální řešení problémů se zadluženou firmou. Úřední martýrium spojené s řízenou likvidací firmy absolvujeme za Vás, odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces zabere v méně komplikovaných případech 6-8 měsíců.

Jak probíhají služby likvidátora ?

 • okamžitě přebereme veškerý dohled, veškeré starosti a povinnosti, které je třeba plnit v souvislosti s likvidačním
  procesem.
 • jmenujeme likvidátora (v případě zájmu poskytneme profesionálního likvidátora)
  provedeme všechny změny v Obchodním rejstříku a Obchodním věstníku
 • zajistíme potřebné deregistrace a stanoviska orgánů státní správy
 • s daňovými poradci můžeme likvidaci vyřídit komplexně i po daňové a účetní stránce vč. všech výkazů
 • zajistíme výmaz společnosti z Obchodního rejstříku
 • proces provádíme důkladně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik

Zavoláme Vám

Setkáme se

Navrhneme řešení

Zrealizujeme řešení

Klasická likvidace firmy

Z řad našich profesionálních likvidátorů jmenujeme do Vaší společnosti likvidátora, který ihned začne konat. Nevyhnete se ale větší finanční náročnosti celého procesu a budete v “první řadě” veškeré odpovědnosti a povinné spolupráce. Zvažte, zdali nevyužijete variantu převodu firmy a řízené likvidace novým vlastníkem.

V případě, že potřebujete klasickou službu likvidace firmy, která není zadlužena a je schopna vyrovnat své závazky po zpeněžení majetku, pak Vám naše firma poskytne plný komplex služeb likvidace firmy, od návrhu profesionálního likvidátora až po výmaz společnosti z obchodního rejstříku.

Jestliže je však Vaše firma PŘEDLUŽENÁ, nabízíme Vám variantu odkupu společnosti a následné řízené likvidace novým vlastníkem společnosti. Veškeré povinnosti, které by Vás čekaly bude plnit on.

Likvidace NOVÝM vlastníkem

Prodej společnosti za účelem jejího řízeného zlikvidování novým vlastníkem je skvělou a legální alternativou k většinou časově, procesně i finančně náročnějšímu ukončení činnosti firmy. Vyhnete se tím v budoucnu mnoha povinnostem, které by Vám jinak jako vlastníkovi firmy a jednateli zůstaly.

Prodej společnosti je proces více flexibilní, a hlavně výrazně snadnější a levnější než klasické ukončení činnosti firmy. Uskutečňuje se převodem podílů. Na nabyvatele tedy přechází jak majetek, tak i dluhy společnosti. Věřitelé se tak svých pohledávek mohou domáhat nadále vůči společnosti, likvidátorovi a osobám, které společnost koupily.
Je to nejpopulárnější, spolehlivý a rychlý způsob, díky kterému lze ušetřit čas, peníze a zbavit se starosti i odpovědnosti spojených s průběhem likvidačního řízení firmy.

Řízená likvidace firmy je tím nejrychlejším způsobem, jak legálně ukončit podnikání na zadlužené firmě. Zbaví Vás starostí a povinností.

Likvidace – články

Likvidace společnosti sro

Likvidace společnosti sro

Likvidace společnosti sroLikvidace společnosti sro představuje právní postup vedoucí k ukončení podnikání obchodní korporace. Tedy ke zrušení a zániku podniku v případech, kdy společnost není předlužená. Máte-li předluženou společnost, (aktiva jsou nižší než pasiva)...

Jak zlikvidovat firmu

Jak zlikvidovat firmu

Jak zlikvidovat firmu ? Hledáte způsob jak zlikvidovat firmu a přemýšlíte co vše bude třeba udělat.  Pro správný výběr způsobu likvidace firmy je důležité si uvědomit, jak tento proces může být časově náročný a finančně nákladný. Podle dostupných analýz je v České...

Jak zlikvidovat společnost

Jak zlikvidovat společnost

Jak zlikvidovat společnost ?Jak zlikvidovat společnost je dobré buď kvalitně a zodpovědně nastudovat, nebo se obrátit na odborníky. Nastudování procesu likvidace ve všech jeho variacích by zabralo několik hodin. Často však dostáváme následující dotaz: jsem jediným...

Partneři.

*
+
*
*