HotLine : +420 704 420 177

konecfirmy@konecfirmy.cz

Článek z rubriky : Pomoc pro firmy

Odkup zadlužené firmy

Autor : Konec firmy
Zveřejněno dne : Zář 19, 2020

Odkup zadlužené firmy.

Odkup zadlužené firmy je levným a legálním řešením Vašich problémů. Je to nejrychlejší způsob ukončení podnikání. Celou transakci zprostředkujeme do 7 dnů !!!

Zprostředkujeme odkup vaší zadlužené firmy

GARANTUJEME VÁM diskrétnost, rychlost, legálnost a převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem, jednatelem. Odkup / prodej / převod, či převzetí firmy, společnosti s.r.o., nebo a.s. je nejrychlejší a nejlevnější způsob ukončení podnikání.

Čas je zásadní faktor pro prodej zadlužené firmy.

Hraje ve Váš neprospěch. Nemá smysl na nic čekat. Celý proces odkupu zadlužené firmy je legální, rychlý a hlavně diskrétní. V rámci služby odkup zadlužené společnosti zajistíme kompletní právní a notářský servis, převedeme sídlo i statutární orgány. Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci. Celý proces odkupu zadlužené společnosti je legální, rychlý a hlavně diskrétní. Včasný prodej společnosti dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Už jen z tohoto důvodu by se s tímto krokem nemělo moc otálet. Odkup Vaší firmy se všemi závazky a pohledávkami zprostředkujeme do 7 dnů !

Zbavte se zadlužené firmy dokud je čas !

Včasný prodej společnosti dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Už jen z tohoto důvodu by se s tímto krokem nemělo moc otálet.
Odkup zadlužené firmy

Odkup zadlužené firmy – poznatky

Lze prodat celou firmu?

Jistá míra zadluženosti firmy není na škodu a v konkrétních případech může být i žádoucí. Ostatně vést expanzi svého podnikání bez zadlužení zpravidla ani dost dobře není možné. Pokud však míra zadluženosti firmy přesáhne rozumnou hranici (zpravidla se uvádí, že podíl cizího kapitálu by neměl překročit jeden a půl násobek hodnoty vlastního jmění firmy), je namístě zbystřit. Pakliže se Vaše firma zadlužila tak, že má problémy se splácením svých závazků (což jednoduše poznáte tak, že se počet neuhrazených faktur nezastavitelně zvyšuje a Vy už nevíte, kterému z obchodních partnerů denně urgujících platbu či pozastavujících dodávku zboží máte zaplatit jako první), je třeba vyhledat pomoc odborníků. Naše firma disponuje letitými zkušenostmi na poli odkupu společností, a proto Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. S námi však získáte mnohem víc než výhodnou cenu. Dostanete příležitost znovu se bez starostí nadechnout a začít znovu, protože právní odpovědnost bude od podpisu smlouvy na nás !

Související články

Jmenování likvidátora

Jmenování likvidátora

Jmenování likvidátora Jmenování likvidátora. Jmenování likvidátora, odstoupení likvidátora jmenovaného soudem. Všichni společníci (nebo valná hromada), kteří rozhodli o likvidaci, jsou současně povinni bez zbytečného odkladu rozhodnout o osobě likvidátora, přičemž...

Převod firmy

Převod firmy

Převod firmy Převod firmy. Je to nejrychlejší řešení jak se zbavit zadlužené firmy. Přepis firmy na nového majitele je legální řešení Vašich problémů s firmou. Převezmeme IHNED Vaši firmu v jakémkoli stavu do 24 hodin, se všemi závazky a pohledávkami.Převod firmy v...

podej zadlužené společnosti

podej zadlužené společnosti

Prodej zadlužené společnosti Prodej zadlužené společnosti. Nejrychlejší řešení jak se zbavit zadlužené firmy. Nabízíme řešení.Využijte službu:"Prodej zadlužené společnosti" Zajistíme prodej Vaší firmy, se všemi závazky a pohledávkamido 7 dnů !!! Nebojte se nás...

Partneři.

*
+
*
*

Autor

Konec firmy

Máme více než 20 let zkušeností s odkupem a prodejem podílů v obchodních společnostech a s transformacemi firem. Za tuto dobu jsme pomohli významnému množství podnikatelů s prodejem, transformací, revitalizací či likvidací jejich firmy.