Odkup zadlužené firmy.

Odkup zadlužené firmy je nejrychlejší způsob ukončení podnikání.

Odkup zadlužené firmy
je levným a legálním řešením
Vašich problémů.

Odkup Vaší firmy se všemi závazky a pohledávkami
zprostředkujeme do 7 dnů !!!

Odkup zadlužené firmy

Zprostředkujeme odkup vaší zadlužené firmy

GARANTUJEME VÁM diskrétnost, rychlost, legálnost
a převzetí veškerých závazků a problémů novým majitelem, jednatelem.

Odkup / prodej / převod, či převzetí firmy, společnosti s.r.o., nebo a.s. je nejrychlejší a nejlevnější způsob ukončení podnikání.

Čas je zásadní faktor pro prodej zadlužené firmy.

Hraje ve Váš neprospěch. Nemá smysl na nic čekat.

Celý proces odkupu zadlužené firmy je legální, rychlý a hlavně diskrétní.

V rámci služby odkup zadlužené společnosti zajistíme kompletní právní a notářský servis, převedeme sídlo i statutární orgány. Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci. Celý proces odkupu zadlužené společnosti je legální, rychlý a hlavně diskrétní. Včasný prodej společnosti dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Už jen z tohoto důvodu by se s tímto krokem nemělo moc otálet.  

Odkup Vaší firmy se všemi závazky a pohledávkami
zprostředkujeme do 7 dnů !!!

Zbavte se zadlužené firmy dokud je čas !

Včasný prodej společnosti dokáže zabránit zvyšujícímu se riziku trestní a osobní majetkové odpovědnosti. Už jen z tohoto důvodu by se s tímto krokem nemělo moc otálet. 

Odkup zadlužené firmy - poznatky

Lze prodat celou firmu?

Jistá míra zadluženosti firmy není na škodu a v konkrétních případech může být i žádoucí. Ostatně vést expanzi svého podnikání bez zadlužení zpravidla ani dost dobře není možné. Pokud však míra zadluženosti firmy přesáhne rozumnou hranici (zpravidla se uvádí, že podíl cizího kapitálu by neměl překročit jeden a půl násobek hodnoty vlastního jmění firmy), je namístě zbystřit.
Pakliže se Vaše firma zadlužila tak, že má problémy se splácením svých závazků (což jednoduše poznáte tak, že se počet neuhrazených faktur nezastavitelně zvyšuje a Vy už nevíte, kterému z obchodních partnerů denně urgujících platbu či pozastavujících dodávku zboží máte zaplatit jako první), je třeba vyhledat pomoc odborníků.

Naše firma disponuje letitými zkušenostmi na poli odkupu společností, a proto Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. S námi však získáte mnohem víc než výhodnou cenu. Dostanete příležitost znovu se bez starostí nadechnout a začít znovu, protože právní odpovědnost bude od podpisu smlouvy na nás !

Odkup zadlužené firmy.

Prodej zadlužené společnosti .

Jak se zbavit zadlužené firmy ?

Jak probíhá převod
firmy ?

Partneři projektu.